PIHEL KODU - PIHEL PUHASTUS - PIHEL KOOLITUS - KONTAKT

PERSONALIOTSING » Tööpakkujale / Tööotsijale

Tööpakkujale
Arvatavasti võtavad suurema osa Teie energiast ja ajast igapäevased kodutööd ning laste eest hoolitsemine.

Meie firma kaudu on Teil võimalik leida endale koju abiline, kes võtab enda kanda laste hoidmise ja õpetamise, koristamise, söögivalmistamise, aiatööd, pisiremondidtööd jne. Kasutades meie andmebaasis olevate inimeste teenuseid, leiate rohkem aega tegelemiseks oma karjääriga, enesetäiendamisega, õppimisega, erinevate hobidega või minna lihtsalt õhtul välja ja jätta lapsed hoidja hoolde. Samas võite leida abilise, kes aitab teha ettevalmistustööd koduseks koosviibimiseks või peoks (toidu valmistamine, laua katmine jne.).

Meie firma kaudu pakutavad töötajad:

•  lapsehoidjad
· võimalik on valida endale kindel lapsehoidja, kellega saab kokku leppida sobivad ajad ning töötingimused;
· juhul, kui on vaja lapsed jätta kellegi hoolde vaid ajutiselt, saab tellida lapsehoidmise ühekordse teenusena meie firma kaudu hinnakirja alusel;
· juhul, kui soovite minna ära pikemaks ajaks, nt. reisile, leiame sobiva inimese, kes hoolitseb Teie äraolekul laste ja majapidamise eest.
   
•  koduabilised (nii nais- kui meeskoduabilised)
· võimalik leida endale kindel koduabiline, kellega saab kokku leppida sobivad ajad ning töötingimused;
· juhul, kui Teil on vaja koduabilist vaid ajutiselt, nt. peojärgne koristus, saab seda tellida ühekordse teenusena meie firma kaudu hinnakirja alusel;
· võimalik on tellida endale koju vastavate kogemustega inimene, kes aitab koduse peo korraldamisel, valmistab söögid, katab laua;
· meie firmast leiate endale ka meeskoduabilise mitmesuguste nn. meestetööde tegemiseks,nt. pisiremont, mööbli kokkupanek, piltide seinale riputamine jne.
   
•  vanuri hooldajad
· võimalik leida kindel inimene, kellega saab kokku leppida sobivad ajad ning töötingimused;
· tellida meie hinnakirja alusel hooldaja vaid mingiks kindlaks perioodiks, nt. vanuri või haige juurde põhihooldaja ajutisel äraolekul.
   
•  koduõpetajad
   
•  eratreenerid
   
•  huvialade juhendajad

Alalise töötaja/abilise leidmiseks on erinevad võimalused:

•  valida meie koduleheküljelt Teile sobivate oskuste ja omadustega kandidaadid, tellida koodide järgi nende andmed ja põhjalikum tutvustus, võtta ühendust ja leida enda jaoks sobiv inimene (tingimused ja töötasu lepite kokku omavahel).
   
•  valida meie kontoris olevast kataloogist (mis sisaldab iga kandidaadi kohta ankeeti, tööoskuste loetelu ning fotot) Teile sobivate oskuste ning omadustega kandidaadid.

Võttes meiega ühendust, saate tööotsijate kohta põhjaliku informatsiooni, tööoskuste loetelu ja kontaktandmed. Meie andmebaasis olevate inimeste taust ja andmed on eelnevalt kontrollitud!

Tööotsijale
Liitumiseks on vajalik:

•  tulla meie büroosse. Kaasa võtta pass (tööraamat) ja passipildi suurune foto.
•  täita isikuandmete ja tööoskuste ankeedid, vestelda meie töötajaga. Saadud andmete põhjal koostatakse Teie lühitutvustus meie koduleheküljele. Ankeedid koos fotoga lisatakse tööotsijate kataloogi, mille alusel tööpakkujad teevad oma valiku.